Помер один з найбільших багатіїв світу Адельсон, якого називали “гаманцем Трампа”

Джерело: Правий берег

Засновник компанії Las Vegas Sands, що володіє казино в Лас-Вегасі і Макао, Шелдон Адельсон помер у США у віці 87 років. За даними Fox News, під час виборчої кампанії 2020 року Адельсон витратив на підтримку республіканської партії та Дональда Трампа  430 млн доларів.

У повідомленні Las Vegas Sands зазначається, що причиною смерті Адельсона стали ускладнення, пов’язані з лікуванням неходжкінської лімфоми. Адельсон буде похований в Ізраїлі, на батьківщині його вдови.

Вдова покійного, Міріам Адельсон, підтвердила, що той помер через «ускладнення тривалої хвороби».

Газета Las Vegas Review Journal пише, що Адельсон страждав раковим захворюванням з 2019 року і з 7 січня 2021 року взяв лікарняний для проходження нових медичних процедур.

Адельсон, статки якого Forbes оцінює в $35 млрд станом на 12 січня, вважається одним з найбільших донорів Республіканської партії США і одним з найвпливовіших прихильників Дональда Трампа. Під час виборчої кампанії 2016 року Адельсона називали «гаманцем Трампа». Під час виборчої кампанії 2020 року Адельсон – «давній і вірний прихильник президента Трампа» – витратив на підтримку республіканців більше, ніж будь-хто інший.


Загрузка...
Залишити коментар