Правда та міфи про антисептики

Джерело: 24 канал

Тема антисептиків продовжує бути актуальною. Напевно, зараз у кожного в рюкзаку чи сумці є не просто вологі серветки, а саме антисептики, які здатні знищувати бактерії та віруси.

Але також збереглось чимало не до кінця зрозумілих питань та фактів, навколо яких з’явилось багато міфів.
  1. Міф: засоби на основі спирту пересушують шкіру.

Правда: використання спирту в чистому вигляді дійсно є шкідливим для шкіряного покрову. Однак антисептик – це не чистий спирт. Його склад 60-75% забезпечує якісне очищення без будь-якої шкоди , за умови, якщо виробник використовує в антисептику якісну сировину – спирт етиловий або ізопропиловий не технічний, а медичний/фармацевтичний!

  1. Міф: антисептик не може замінити мило.

Правда: дія цих засобів однакова. Різниця лише в тому, що мило додатково видаляє бруд. В свою чергу, антисептик захищає руки тільки від бактерій і вірусів. дія цих засобів однакова.

  1. Міф: щоб досягти потрібного ефекту, необхідна велика кількість антисептика.

Правда: потрібна лише невеличка кількість антибактеріального засобу. Ретельно обробляйте руки з зовнішньої та внутрішньої поверхні, не забуваючи про зони між пальцями. Антисептик не потрібно витирати, а слід зачекати, поки він висохне.

  1. Міф: антисептики можна наносити на обличчя та використовувати для боротьби з висипами.

Правда: це дуже велика помилка, яка може призвести до проблем зі шкірою. Обличчя потребує особливого догляду, тому застосування звичайних продуктів з антисептичною дією може викликати пересушування та лущення шкіри обличчя. До цього ж, ці продукти є неефективними у боротьбі з висипами.

  1. Міф: всі антисептики однакові.

Правда: це не так. Кожен антисептик вирізняється своїм складом. Купити антисептики можна з різним вмістом спирту, від якого залежить їх ефективність. Не забувайте, що % спирту, повинен бути не меньш ніж 60% . Також антисептики з різноманітними барвниками та віддушками можуть викликати алергію.

Загрузка...
Залишити коментар