Прем’єр Британії з нареченою шукають гроші на ремонт квартири, бо офіційного бюджету не вистачає

Джерело: Правий берег

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон і його наречена Керрі Саймондс обговорюють різні варіанти фінансування ремонту квартири на Даунінг-стріт. За інформацією BBC News, вони навіть розглядають можливість створення благодійного фонду, щоб залучити пожертвування.

Пара живе у квартирі з чотирма спальнями за адресою Даунінг-стріт, 11, над офіційною резиденцією міністра фінансів.Там жили і кілька їхніх попередників, тому що вона значно більше за квартиру над резиденцією прем’єра сусідству – на Даунінг-стріт, 10.Джонсон і Саймондс в’їхали в цю квартиру в липні 2019 року, а в квітні минулого року народився їх спільний син Вілфред.

За словами джерел BBC News, ремонт вже практично завершили і зараз йдуть обговорення на високому рівні, щоб вирішити, хто буде за нього платити.

Прем’єр-міністр Сполученого Королівства може витрачати до 30 тис. Фунтів на рік на ремонт і облаштування службового житла. Нинішні обговорення стосуються витрат, що перевищують цю суму.

Британські ЗМІ пишуть, що саме наречена прем’єра займається виборів шпалер, предметів інтер’єру та інших деталей.Повідомляється, що вона найняла Лулу Літл, співзасновницю фірми Soane Britain, яка пропонує дорогий інтер’єрний дизайн і меблі британського виробництва з використанням екологічних матеріалів і традиційних ремесел.

Серед клієнтів фірми – дорогі готелі, наприклад лондонські Connaught і Claridges, ресторани і закриті джентльменські клуби; вона також займається інтер’єрами яхт і приватних будинків.

Прем’єр-міністр Великобританії отримує за свою роботу платню (у поточному фінансовому році – понад 75 тис. фунтів стерлінгів) і ще одне платню як члена парламенту – без доплат це близько 82 тис. фунтів на рік.

Після вирахування всіх податків і соціальних відрахувань залишається близько 109 тис. на рік (151 тис. доларів).


Загрузка...Залишити коментар