Претензій до Росії немає: Зеленський назвав винних у невиконанні Мінська-2

Матеріал переглянуло: 586 читачів
Джерело: Прямий

Президент України Володимир Зеленський назвав винними у невиконанні Мінських домовленостей “бойовиків, яких підтримує Росія”, але не саму Російську Федерацію.

Про це глава української держави заявив у інтерв’ю ізраїльському “9 каналу”, відповідаючи на запитання, чи є у нього претензії до Росії щодо виконання Мінську-2.

“Претензії до тієї сторони, сторони бойовиків, яких підтримує Росія. Природно, у нас з’явився діалог. І не тільки діалог в нормандському форматі. Ми стали про щось говорити. Важливо. Три роки не було Нормандського формату. Ми домовилися. Ми повернули моряків до Нормандського формату. Ми повернули кораблі, Росія на це пішла. Важливо, дуже. Значить ми про щось говоримо. Я вважаю, що діалог розпочався”, – заявив Зеленський.

Він також прокоментував прямий діалог з президентом РФ Володимиром Путіним.

“З приводу моряків, кораблів – це відносини, які не пов’язані з Мінськом, не пов’язані з Нормандські форматом, це прямий діалог між мною і президентом Російської Федерації.

По-іншому нічого ми не закінчимо, нікого не повернемо. Є люди, які на тій стороні знаходяться в тюрмах там. Різні, наші люди, українці, активісти, кримчани, яких перевезли на територію Росії. Значить з ким мені їх вирішувати? Мені треба їх вирішувати з тим, хто все вирішує там. Це президент Російської Федерації. Я по-іншому людей не заберу. Для мене це набагато важливіше амбіцій, “так можна”, “з етикету”, “дипломатично – не дипломатично”. Це, чесно кажучи, без мене. Буде можливість через кілька років. А до цього є можливість закінчити це все. Закінчити цю війну, це кровопролиття”, – додав президент України.

“Що стосується того, як піде далі, ось в цьому плані я бачу діалог. У плані виведення військ з території тимчасово окупованої, тут, звичайно, я вважаю, що тільки Росія це може зробити, тільки вони. Ці війська повинні бути виведені з нашої території. Ось тут я поки не бачу руху”, – додав Зеленський.Загрузка...

Залишити коментар