Президент заявив про «інший план» щодо кордону з Росією

Джерело: Кореспондент

Президент Володимир Зеленський повідомив, що українська сторона має свій, “інший план” передачі контролю над кордоном на Донбасі, проте не став розкривати його подробиці. Про це глава держави сказав в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера 6 грудня.

За словами Зеленського, деталі щодо кордону, які підписав у Мінську п’ятий президент Петро Порошенко, “дуже складні”.

“Моя позиція дуже проста: в момент виборів на тимчасово окупованій Донбасі, в цей момент Україна повинна повністю контролювати наш кордон – український кордон”, – пояснив глава держави.

Він підкреслив, що точно буде говорити про кордон на зустрічі нормандської четвірки в Парижі, але при цьому визнав, що досягти домовленостей буде складно. Також президент відмовився розкрити деталі, з якими їде на переговори, щоб не опинитися “беззбройним”.

“У нас, скажу вам чесно, інший план із приводу кордону: яким чином це передається, як і коли Україна контролює свій кордон з РФ”, – зазначив Зеленський.

Відповідаючи на питання про те, чи хоче українська сторона змінити, принаймні в цій частині Мінські угоди, президент сказав, що поки не готовий говорити на цю тему. За його словами, це може негативно вплинути на зустріч у нормандському форматі і навіть зірвати її.

Зеленський також підтвердив, що восени 2020 року планує провести місцеві вибори на Донбасі одночасно з виборами на всій території України.Загрузка...
Залишити коментар