Професор Нажіп Валітов: Я довів існування Бога

Джерело: hydo-svit.top

Професор Башкирського університету Нажіп Валітов перш був дуже далекий від богослов’я. Він хімік зі світовим ім’ям, все життя займався проблемами виключно науки. І гадки не мав, що його відкриттями зацікавляться духовні лідери.

Монографія професора Валітова «Вакуумні коливання при хімічному порушенню атомів, молекул і хаотичність силових ліній електромагнітного та гравітаційного поля» справила шок в наукових колах. З лютого 1998 року перебуває в 45 наукових бібліотеках 12 країн світу, в тому числі 7 провідних університетів США, 2-х провідних університетів Англії, 2-х провідних університетів Франції, Токійському Університеті, 15-ти провідних університетів та інститутів Москви й т. д.

У цій монографії науково однозначно доведені: 9 нових властивостей викривленого простору, 16 нових даних про будову атома, 16 нових рівнянь єдиної теорії електромагнітного і гравітаційного поля, 16 нових законів, 14 нових властивостей гравітаційних сил в астрономії.

Строгою мовою формул Валітов довів, що будь-які об’єкти у Всесвіті взаємодіють один з одним миттєво, незалежно від відстані між ними. Колись вважалося, що ніяка взаємодія не може відбуватися зі швидкістю, що перевищує швидкість світла — розповідає про своє відкриття професор Валітов. — Це 300 тис. Км / сек. Але виявилося, що електромагнітні й гравітаційні поля взаємодіють миттєво. Це було обґрунтовано теоретично і підтверджено експериментально.

Адже це говорить про існування у Всесвіті якоїсь єдиної Вищої сили! Адже, по суті, все пов’язано в усьому.

Професор Валітов, несподівано для себе, отримав лист з Ватикану від самого Папи Римського, в якому говориться, що Його Святість присвячує Нажіпу Валітова свої молитви й дуже цінує ті почуття, які спонукали вченого написати цю монографію. Причому — зауважте! — «тільки після ретельного дослідження і солідної експертизи ми вирішили надіслати Вам нашу подяку» (кінець цитати).

Професор перечитав Коран, Біблію і Тору, і здивувався, наскільки вони схожі, він висловив захоплення, наскільки точно в текстах божественного Одкровення позначена суть його наукового відкриття. Думка матеріальна, упевнений учений, і її можна миттєво засікти з будь-якої точки Всесвіту.

— У священних книгах основних світових релігій — говорить професор Валітов, — написано, що Бог всевидюче і всечуюче. Перш деякі вчені-атеїсти часто критикували саме це визначення. Їхня логіка була, на перший погляд, залізної: оскільки швидкість світла має межу, то Господь Бог, якщо Він є, не може миттєво почути й побачити скоєне людиною.
Загрузка...
Залишити коментар