Рятувальники оприлюднили нове відео з місця падіння літака PS752 в Ірані

Джерело: Прямий

Державна служба України з надзвичайних ситуацій у себе в Facebook оприлюднила запис з місця пошуку і дослідження уламків українського літака в Ірані.

“Дуже боляче від цих кадрів, проте потрібно розповісти і показати, що саме робили наші рятувальники на місці катастрофи українського Boeing в Тегерані. Пошукової групою ГСЧС проводилися роботи з дослідження уламків літака на відкритому майданчику. Уламки звільнялися від бруду і складалися по рядах. Окремо проводилося сортування і складання багажу і особистих речей, а також забезпечувалося освітлення місця проведення робіт. Крім того, експертною групою із залученням рятувальників на відкритому майданчику проводилися роботи з відтворенню корпусу літака з його фрагментів “, – йдеться в повідомленні ДСНС.

В Лондоні відбудеться зустріч міністрів закордонних справ п’яти країн, громадяни яких загинули в катастрофі літака “Міжнародних авіаліній України”.

Нагадаємо, влада Ірану офіційно визнала, що український пасажирський літак авіакомпанії “Міжнародних авіаліній України” було збито.Загрузка...

Залишити коментар