Росія розміщує війська поряд із територіями, підконтрольними Україні, а не бойовикам

Джерело: Правий берег

Росія розміщує свої війська у Воронезькій області неподалік кордону з Харківською та Луганською областями, підконтрольними Україні. Розслідувачі зазначають, що занепокоєння викликає те, що війська стягують саме до підконтрольних Україні територій, а не до територій самопроголошених «Д/ЛНР».

Про це нам в інтерв’ю Громадському розповів один із розслідувачів групи Conflict Intelligence Team (CIT) Кирило Михайлов.

Воронезька область, де зафіксували російські війська, межує з підконтрольною Україні територією. У CIT вважають, що в разі «імітації української провокації» логічно було б вводити сили безпосередньо на територію окупованого Донбасу на підтримку незаконних формувань.

«Те, що ми бачимо у Воронежі, розташовано приблизно за 200-250 кілометрів від підконтрольних Україні територій, і це викликає певне занепокоєння», — зазначив Михайлов.

Також він розповів, що зафіксувати військовий табір біля Воронежа допомогло обурення місцевих у соцмережах. Так, дачники скаржилися в інтернеті, що військові перекрили дорогу в ліс, куди вони ходили по гриби.

«Нам допомогло те, що він розташований близько до міської межі, а військові з умовної Юрги й гадки не мають, де саме розташований їхній полігон. Вони стоять у полі поруч із дачами, і військові перекрили дачникам дорогу в ліс, куди вони ходили по гриби — через що воронезькі дачники почали обурюватися на усі соцмережі, і це допомогло нам його (полігон — ред.) знайти», — пояснив один із розслідувачів.


Загрузка...
Залишити коментар