Росія звинуватила Україну в кібератаках

Джерело: Кореспондент

DDoS-атаки на державні органи Росії під час голосування щодо поправок у конституцію фіксувалися з території США, Великобританії, України та низки країн СНД. Про це в понеділок, 7 вересня, повідомило інформагентство ТАСС з посиланням на заяву спецпредставника президента РФ з питань інформаційної безпеки Андрія Крутських.

“Джерела DDoS-атак потужністю до 240 тис. запитів в секунду фіксувалися з території США, Великобританії, України і низки країн СНД”, – сказав він, виступаючи на конференції ОБСЄ з кібербезпеки.

Крутських підкреслив, що в 2020 році звичайною справою стали атаки з метою впливу на критичну інфраструктуру і виборні процеси.

За його словами, у 2020 році проблеми, з якими всі країни стикаються в інформаційному просторі, наростають, як снігова куля.

Збільшуються обсяги протиправного контенту, у тому числі терористичного спрямування, розповсюджуваного в мережі, нормою стають деструктивні дії держав в інформаційному просторі, відзначив спецпредставник президента РФ.

“Не додають оптимізму прийняті в окремих країнах концепції щодо нанесення превентивних кіберударів, проведення наступальних дій у кіберсфері”, – заявив він.

Як повідомлялося раніше, комп’ютерні системи центрального офісу і структурних підрозділів МОЗ Грузії 1 вересня піддалися хакерській атаці.

Хакери викрали медичну документацію і важливу інформацію про боротьбу з епідемією коронавірусу з бази даних Дослідницького центру громадської охорони здоров’я імені Річарда Лугара.
Загрузка...
Залишити коментар