СБУ попередила про масштабні антитерористичні навчання на Львівщині

Джерело: Правий берег

У період з 12 по 14 травня 2021 року у Львівській області відбудуться масштабні антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Про це повідомила речниця СБУ Львівщини Роксолана Яворська.

“У період з 12 по 14 травня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання. Масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних”, – йдеться в повідомленні.

Служба безпеки України просить жителів та гостей м. Жовква, с.м.т. Куликів та м. Дубляни із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Зазначають, що під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

“Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини”, – додали у СБУ.


Загрузка...Залишити коментар