СБУ тимчасово очолив екс-керівник «Студії Квартал-95», який готовий керувати СБУ і надалі (Відео)

Матеріал переглянуло: 1 346 читачів
Джерело: 7 Днів

Друг дитинства Володимира Зеленського, якого той призначив першим заступником голови СБУ, заявив, що готовий бути главою Служби безпеки України, якщо Верховна рада прийме відповідне рішення.

Про це перший заступник голови СБУ-начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ Ігор Баканов, який ще донедавна очолював «Студію Квартал-95″ і був главою партії «Слуга народу», заявив сьогодні на прес-конференції.

Як повідомляє сайт Президента України, Володимир Зеленський сьогодні мав зустріч із тимчасовим виконувачем обов’язків глави СБУ Іваном Бакановим. Президент України дав Баканову два тижня, щоб якісно оновити роботу СБУ та показати результати — реальні кримінальні провадження у сфері боротьби з контрабандою.

«Ти – виконувач обов’язків голови СБУ. Я дуже хочу, щоб не тільки я поважав тебе як товариша, а щоб тебе поважав народ України», — цитує сайт Глави держави слова Володимира Зеленського, сказані Івану Баканову.

ф1

Сам Іван Бакаєв сьогодні на прес-конференції заявив, що не проти обійняти посаду глави СБУ без формулювання «тимчасовий виконувач обов’язків».

Нагадаємо, що посаді глави СБУ зараз обіймає Василь Грицак — Президент України зробив подання у ВР на його звільнення з посади, та парламент рішення ще не приймав.

Повна версія брифінгу Івана Баканова — 112 УкраїнаЗагрузка...

Залишити коментар