«Серйозна проблема зі здоров’ям»: Психолог вказала на важкий стан Зеленського

Матеріал переглянуло: 1 412 читачів
Джерело: replyua.net

Коли Володимир Зеленський тільки вступив на посаду президента, він виглядав бадьорим і здоровим, але зараз на главу держави страшно дивитися, і вже зрозуміло, що він дуже сильно втомився. Як передає replyua.net з посиланням на Національну службу новин, про це розповіла фізіогноміст і психолог Світлана Філатова.

Вона підкреслила, що за зовнішнім виглядом Зеленського можна визначити, що він дуже сильно втомився, і це видно неозброєним поглядом. Психолог зазначила, що організм українського президента працює вже на межі, і якщо раніше він постійно посміхався і був життєрадісним, що тепер на нього боляче дивитися. Філатова згадала колишнього гаранта Петра Порошенка і зазначила, що до кінця свого терміну він теж виглядав хворим і втомленим. За словами психолога, серйозну стурбованість викликають мішки під очима у чинного президента. Такий симптом може вказувати на серйозні проблеми із самопочуттям. «У нього також утворилися моторошні мішки під очима. Причому вони кругові – це найгірший варіант », – вважає психолог.

Потрібно відзначити, що з Філатовою згодні багато експертів. Останнім часом вони помітили, що у Зеленського постійно втомлений вигляд. Нещодавно глава адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що Зеленський дійсно сильно втомився від негативу на свою адресу і від критики в сторону своєї команди.Загрузка...

Залишити коментар