«Слуга народу» Брагар написав заяву в поліцію на волонтерку, яка відмовилася їхати в автобусі через російський серіал

Джерело: lb.ua

Нардеп від фракції “Слуга народу” Євген Брагар написав заяву в поліцію на волонтерку Настю Конфедерат, яка разом зі своєю подругою перервала поїздку в автобусі “Луцьк-Київ” через відмову вимкнути там серіал російською мовою.

На його думку, дівчина скоїла злочин за ст. 161 КК України – порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань і ін. ознак. Про це нардеп написав на своїй сторінці в Facebook.

“Заяву подано щодо висловлювань про те, що російська мова не повинна звучати в Україні. Це висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою. Не має значення, яку саме мову дискримінують”, – висловився народний депутат.

Нагадаємо, двоє дівчат, які їхали з Луцька до Києва з похорону загиблого на Донбасі Миколи Сорочука, були змушені посеред траси вийти з автобуса через незгоду водія і пасажирів вимкнути серіал. Перевізник пообіцяв звільнити водія.

Брагар вступився за водія автобуса “Луцьк-Київ”, і сказав, що не допустить його звільнення, а на дівчат напише заяву в поліції.

Потім нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива запропонував цьому водію роботу та юридичну підтримку в суді.

Загрузка...
Залишити коментар