«Слуга народу» запевнив, що в Україні достатньо продовольства

Джерело: Кореспондент

Продовольчій безпеці України нічого не загрожує. Про це заявив глава Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський, передає прес-служба партії Слуга народу в суботу, 4 квітня.

“Продовольчій безпеці України ніщо не загрожує. А підстав для заборони експорту зернових немає”, – заявив Сольський, посилаючись на дані моніторингу аграрних ринків країни.

Україна виробляє 28,3 мільйона тонн, а споживає близько 8 мільйонів тонн. Станом на 1 квітня 2020 року Україна експортувала 17,7 мільйона тонн пшениці, додав Сольський.

“Тому до кінця червня в нашому запасі близько 2,5 мільйона тонн пшениці для експорту”, – сказав нардеп.

Також на внутрішньому ринку відкрилися і станом на 1 квітня є 8,5 мільйонів тонн кукурудзи при необхідності у внутрішньому споживанні до кінця поточного маркетингового року 1,8 мільйона і необхідності в перехідні залишки 1 мільйона тонн. Зараз 5,7 мільйона тонн доступно для експорту протягом квітня-червня 2020 року. Те ж саме – з ячменем: для експорту в квітні-червні доступно 0,7 мільйона тонн.

“Україна не тільки повністю забезпечує власні потреби у всіх соціально значимих продуктах харчування, а й є одним з провідних світових експортерів пшениці, кукурудзи, ячменю, сої”, – запевнив “слуга народу”.Загрузка...

Залишити коментар