«Слугам народу» видають зарплату в конвертах? Новий скандал в Раді

Матеріал переглянуло: 183 читачів
Джерело: fromua.news

Журналісти заявили, що деякі народні депутати України від партії «Слуга народу» отримали зарплати «в конвертах» загальною сумою 1,6 млн доларів, які проходять без сплати податку.

Про це повідомляється в матеріалі ‘Страни’. Видання посилається на кілька джерел в Офісі президента і серед депутатів. Стверджується, що перші подібні виплати почалися на початку жовтня.

‘Фракція дуже неоднорідна. Тут є багаті і бідні депутати. Ті, хто живе на одну зарплату (в середньому близько 40 тисяч гривень до вирахування податків. – Ред.), І ті, хто володіє бізнесом і містить кілька депутатів.

З першого дня назрівало питання, хто, як і в якій пропорції буде доплачувати гроші за відсутності партійної каси і зрозумілих донорів. Перший місяць не платили – мало не почався голодний бунт. А потім з’явилися гроші ‘- цитують журналісти одного з депутатів’ Слуги народу ‘.

За словами джерела у фракції, кошти траншу були розподілені в різних пропорціях.

Керівники нібито отримали по 25-50 тисяч доларів на руки. Партійне начальство середньої ланки – голови комітетів і заступники глави фракції – по 15 тисяч доларів. Решті роздали по 10 і 5 тисяч в залежності від рангу, статусу і функціоналу депутата.

У матеріалі також сказано, що завідує роздачею грошей нібито глава Офісу президента Андрій Богдан.

‘Він кілька разів проводив консультації з заступниками голови фракції, з Разумковим і Арахамія, щоб з’ясувати матеріальне становище, ступінь лояльності депутата, а також причетність до тієї чи іншої групи впливу’, – заявило джерело.

Грошей, за його словами, не отримали мажоритарники і заможні депутати, керовані так званої антіколомойской коаліцією.

Також чорні зарплати не отримували депутати, ‘орієнтовані’ на бізнесмена Ігоря Коломойського.

‘Їх окремо курирує, а найімовірніше фінансує Коломойський через Ігоря Палицю. Вони за своєю програмою. З якої – мені невідомо “, – розповіло джерело, близьке до керівництва партії.

‘Бабка бабці сказала. Можливо, якихось груп з чийсь орбіти і допомагали, але це маячня і фантастика ‘, – заявив’ Країні ‘глава фракції’ СН ‘Давид Арахамія.Загрузка...

Залишити коментар