Спікер Ради Разумков задекларував автомобіль Tesla і 28 млн грн готівкою

Джерело: Суспільне

Голові Верховної ради Дмитру Разумкову належать 4 автівки, чотири квартири та майже 30 мільйонів гривень на рахунках та готівкою.

Про це свідчать дані декларації спікера за 2020 рік, розміщеної на сайті Національного агентства із запобігання корупції.

Так, спікер задекларував об’єкт житлової нерухомості площею 492 квадратні метри вартістю 2,9 мільйони гривень, чотири земельні ділянки, п’ять квартир, з яких одна належить власне Разумкову, дві — у спільній власності з дружиною та дві належать його дружині. Також у власності дружини спікера житловий будинок площею 489,6 квадратні метри та вартістю мільйон гривень. За даними документу, востаннє нерухомість голова ВР купував у 2019 році: чотири приміщення у різних населених пунктах Черкаській області.

Згідно з декларацією, родині Разумкова належать чотири автівки: Tesla model S, Toyota Land Cruiser, Toyota Camry та BMW X5. При цьому Tesla офіційно належить його дружині. Водночас, окрім автівок спікер не задекларував іншого цінного рухомого майна та паперів.

Усього за 2020 рік спікер заробив 4,6 мільйона гривень, ще 6,9 мільйона, згідно документу, заробила його дружина. Найбільше Разумков отримав заробітної платні — 547 563 гривень та за продаж нерухомого майна — 1 620 612 гривень.

Окрім того, родина Разумкових задекларувала 29,7 мільйони гривень, з яких 28,5 мільйонів готівкою належать спікеру та 970 тисяч — його дружині. Також на рахунках спікера 46 тисяч євро та 215 тисяч доларів.

“Це не новий актив, це те, що було зароблено за минулий рік. Десь 550 тисяч гривень — це те, що я отримав, працюючи в стінах Верховної ради, мною був проданий будинок — десь мільйон сімсот, а інші кошти — це кошти, які повернулися, був борг переді мною ще починаючи з 2016 року”, — пояснив спікер, відповідаючи на запитання Суспільного про походження 28 мільйонів гривень.


Загрузка...
Залишити коментар