США назвали “трагічною помилкою” удар по Кабулу, в результаті якого загинула родина із сімома дітьми

Джерело: Правий берег

Представники центрального командування армії США офіційно визнали, що атака безпілотника США по Кабулу 29 серпня була «трагічною помилкою».

Розслідування виявило, що в результаті удару загинув гуманітарний працівник разом з дев’ятьма членами його родини, серед яких було семеро дітей, повідомляє ВВС.

Американська розвідка стежила за автомобілем чоловіка протягом восьми годин, вважаючи, що він пов’язаний з терористичним угрупованням “Ісламська держава”.

Автомобіль чоловіка був помічений у приміщенні, пов’язаному з ІДІЛ, і його рух узгоджувався з іншими розвідувальними даними про плани терористичної групи щодо нападу на аеропорт Кабула.

Рішення про нанесення удару було ухвалене після того, як розвідувальний безпілотник зняв відео того, як у багажник авто завантажують щось схоже на вибухівку (як встановило розслідування, це були ємності з питною водою).

Один з убитих, Ахмад Насер, був перекладачем американських військ. Інші жертви раніше працювали в міжнародних організаціях і мали візи, що дозволяли їм в’їхати до США.


Загрузка...Залишити коментар