США виділять армії Афганістану в 12 разів більше коштів, ніж Україні


Адміністрація США запросила Конгрес виділити 3,3 мільярда доларів для силових структур Афганістану.

Про це повідомив президент США Джо Байден під час телефонної розмови з президентом Афганістану Ашрафом Гані, йдеться в повідомленні Білого дому.

Зокрема, мільярд доларів з запитуваної суми передбачено на фінансування афганських ВПС, включаючи поставки літаків. Ще мільярд доларів призначений для закупівлі палива, боєприпасів і запчастин для збройних сил; і 700 млн доларів – на виплату грошового забезпечення афганським військовослужбовцям.

Відзначимо, командир добровольчого полку “Азов” Андрій Білецький зазначив, що сума, яку адміністрація Джозефа Байдена запросила у Конгресу США на підтримку афганських сил безпеки, в 12 разів перевершує заплановану на 2022 допомогу Україні щодо протидії російській агресії. У першому випадку мова йде про $3,3 млрд, у другому – про $255 млн.

“Колективний Захід не хоче і не буде воювати за Україну або хоча б надавати нам підтримку на рівні Афганістану або Іраку. Нас будуть годувати запевненнями, гарантіями та фінансовими недоїдками з панського столу. Ми повинні прийняти цю жорстку істину і ставати сильнішими з кожним днем. Інакше, рано чи пізно, нас чекає дуже болюче зіткнення з реальністю, якого Україна, як держава, може і не пережити”, – зазначив він у своєму телеграмі.


Загрузка...Залишити коментар