США запровадили санкції проти нардепа Дубинського і ще шести українців за втручання у вибори

Джерело: Правий берег

Міністерство фінансів США 11 січня оголосило про впровадження санкцій проти семи громадян і чотирьох організацій України через “втручання у вибори”.

Під санкціями опинилися депутат Верховної Ради від “Слуги народу” Олександр Дубинський, колишній прокурор, який вів справу Burisma, Костянтин Кулик і Бегемот Медіа. Деяких з фігурантів списку США підозрюють у зв’язках з депутатом Андрієм Деркачем, проти якого США вже запровадили санкції.

До санкційного списку також увійшли Дмитро Ковальчук, колишній нардеп від Партії регіонів Олександр Онищенко, Антон Симоненко, колишній співробітник посольства України в США Андрій Теліженко, Петро Журавель, ТОВ ЕраМедіа, інформагентство Only News, Nabuleaks.

Усі вони потрапили в SDN List, що означає блокування активів у США, а також заборону американським громадянам на ведення з ними будь-яких операцій.

Санкції проти Деркача були введені в вересні 2020 року. У Вашингтоні його назвали російським агентом і звинуватили в обмані і маніпуляціях з метою вплинути на вибори в США. Зокрема, там вважають, що Деркач тривалий час був пов’язаний з російськими спецслужбами.


Загрузка...
Залишити коментар