Тарифи на електроенергію не підвищуватимуть

Джерело: Кореспондент

Тарифи на електроенергію для населення підвищувати не будуть. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявила виконуюча обов’язки міністра енергетики Ольга Буславець.

“Я хочу заспокоїти наше населення, яке має затверджений тариф на електроенергію. Він незмінний вже з 2017 року. І, як вже неодноразово підкреслював прем’єр-міністр, ніхто не готує рішення про підвищення цього тарифу”, – сказала глава Міненерго.

Буславець запевнила, що причина тут зовсім не в місцевих виборах, які відбудуться в жовтні. “Без підвищення соціального захисту людей, без підвищення, можливо, прожиткового мінімуму та пенсій, мабуть, недоречно сьогодні говорити про підвищення тарифу для населення”, – зазначила чиновниця.

Разом з тим вона підкреслила, що мова йде про незмінність тарифів для населення. В інших сегментах ринку є двосторонні договори та там своє ціноутворення. “Я за ринкові правила, щоб ціна на ринку формувалася таким чином, щоб вона відповідала сьогоднішньому попиту і пропозиції”, – підсумувала вона.

Як повідомлялося, Кабмін і Національна комісія регулювання енергетики і комунальних послуг переглянуть тарифи на електроенергію для населення. Про це йдеться в антикризовій програмі Кабміну, опублікованій 28 травня.


Загрузка...
Залишити коментар