Три народні засоби лікування, які можуть нашкодити

Матеріал переглянуло: 149 читачів
Джерело: zik

Медики розповіли, які три популярні народні засоби можуть завдати більше шкоди здоров’ю людини, ніж користі.

Про це повідомляє Ukrhealth.

За словами експертів, деякі засоби народної медицини можуть бути по-справжньому небезпечними.

Зокрема, картопляна інгаляція може спровокувати опіки дихальних шляхів та слизових, а також викликати набряк гортані, різного роду спазми та перекривання дихальних шляхів.

Незважаючи на те, що в картоплі містяться корисні речовини, шкода від такої процедури часто перевищує користь. Наприклад, інгаляція протипоказана при інфекційних захворюваннях, так як гаряча пара може посилити запалення.

Сода від печії або для схуднення. Харчова сода завдяки здатності нейтралізувати кислоту справді може боротися з симптомами печії. Проте при регулярному її застосуванні виникають побічні явища. Зокрема, рівень кислоти різко знижується, але потім її виробляється ще більше, ніж було.

Олія на свіжий опік. Такий спосіб не допоможе знизити рівень опіку, адже олія створює плівку, яка перекриває доступ кисню до шкіри, внаслідок чого рана загоюється повільніше. Хворе місце потрібно тримати під прохолодною водою — це допомагає знизити ступінь опіку.

Нагадаємо, нещодавно експерти Всесвітнього фонду досліджень раку (WCRF) назвали продукти, які можуть знизити рівень захворюваності на онкологію на 30-40%.Загрузка...

Залишити коментар