У Британії всім дорослим запропонують зробити щеплення від коронавірусу до липня

Джерело: Правий берег

Усім дорослим підданим Великої Британії буде запропонована перша доза вакцини від COVID-19 до кінця липня, заявив прем’єр-міністр Борис Джонсон.

“Ми будемо прагнути запропонувати щеплення кожному дорослому до кінця липня, допомагаючи найбільш уразливим верствам населення, і зробимо подальші кроки, щоб послабити деякі з активних обмежень”, – йдеться в поширеній заяві прем’єра, передає “Інтерфакс-Україна”.

Крім того, влада має намір ввести першу з двох доз вакцини від коронавірусу всім людям старше 50 років до 15 квітня.

Як повідомляють ЗМІ, в понеділок глава уряду може також оголосити про обережне скасування обмежень у сфері економічної діяльності, введених у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Водночас Джонсон попередив, що необхідно уникати самозаспокоєння, додавши, що ізоляційні заходи будуть скасовуватися поступово і повільно.

“Не повинно бути жодних сумнівів – шлях виходу з ізоляції буде обережним і поетапним, оскільки ми всі продовжуємо захищати себе і тих, хто нас оточує”, – зазначив прем’єр.

Дотепер у Великій Британії першу дозу вакцини введено 17 млн ​​жителів.

З початку пандемії COVID-19 у Великій Британії виявлено понад 4 млн випадків зараження коронавірусом, від пов’язаних із ним захворювань померли 120,5 тис. осіб.


Загрузка...
Залишити коментар