У Чехії зростає кількість хворих на коронавірус українських заробітчан

Джерело: Кореспондент

На півдні Чехії почастішали випадки COVID-19 серед українських сезонних робітників. Про це заявила директор регіональної санепідемстанції Кветослава Котрбова, передає видання vinegret.cz в понеділок, 20 липня.

“Епідеміологи Південночеського краю зареєстрували за останні дні збільшення кількості українських робітників з діагнозом COVID-19”, – сказано в повідомленні.

Зокрема, з 9 по 18 липня в регіоні коронавірус виявили у 10 осіб, з яких шестеро – громадяни України.

“Ми однозначно бачимо, що українці як зарубіжні працівники є джерелом ризику для Південної Чехії. Вони працюють у нас, але їздять до родичів додому, або коли тут не було роботи, поїхали на батьківщину, а потім повернулися і виявилися позитивними на коронавірус”, – сказала Котрбова.

Представниця санепідемстанції нагадала роботодавцям про обов’язки з 20 липня вимагати у працівників, які приїжджають з певних країн ЄС і третіх країн, довідку про негативний тест на COVID-19, зроблену не пізніше, ніж за чотири дні.

Нагадаємо, що 24 травня влада Чехії відновила видачу робочих віз українцям. Чеській системі охорони здоров’я і сільського господарства не вистачає сезонних працівників, вважає глава МЗС Чехії.

Проте тоді ж Чехія відновила вимоги до іноземців для в’їзду в країну. Довідка про відсутність коронавірусу повинна бути зроблена не більш ніж за 4 дні до поїздки в країну.Загрузка...
Залишити коментар