У Чернігівському СІЗО з’явилися платні камери

Джерело: lb.ua

В рамках експериментального проєкту з надання поліпшених побутових умов у слідчих ізоляторах у Чернігівському СІЗО з’явилися платні камери.

Про це повідомляють на сайті Міністерства юстиції.

“Старт проєкту відбувся на базі державної установи “Київський слідчий ізолятор” 8 травня 2020 року, 19 травня до проєкту долучився Львівський слідчий ізолятор і 25 травня – Чернігівський СІЗО. На черзі – Харків і Одеса”, – зазначила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька.

Вона повідомила, що в Чернігівському СІЗО вартість платних камер становитиме: за 1 добу – 500 грн; за тиждень – 1600 грн; за місяць – 3500 грн.

Висоцька нагадала, що плата за такі послуги буде використовуватися для поліпшення умов у звичайних камерах: поточні ремонти приміщень, заміна сантехніки, електрики й інші подібні поліпшення.

“Проєкт триватиме до 31 грудня 2021 року. За його результатами ми вирішимо, чи варто продовжити ініціативу і законодавчо закріпити надання такої платної послуги особам, узятим під варту”, – додала заступниця міністра.

Нагадаємо, 22 квітня Кабінет Міністрів підтримав експериментальний проєкт зі створення платних камер у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби.Загрузка...

Залишити коментар