У ДБР назвали справи, у яких фігурує Порошенко

Джерело: Кореспондент

Державне бюро розслідувань (ДБР) розслідує 12 кримінальних проваджень, у яких фігурує колишній президент Петро Порошенко. Про це йдеться у відповіді ДБР на запит Українських новин, опублікованій в четвер, 3 жовтня.

Отже, досліджуються обставини організації проходження кораблів ВМС через Керченську протоку 25 листопада 2018 року, можливого ухилення від сплати податків і подальшої легалізації доходів під час укладання угоди щодо заводу Кузня на Рибальському і телеканалу Прямий.

Також розслідуються справи про можливий неправомірний вплив Порошенка під час проведення конкурсного відбору кандидатів при призначенні членів Вищої ради правосуддя, про втручання в роботу суддів Апеляційного суду Києва, Окружного адмінсуду Києва у справі про націоналізацію ПриватБанку, а також втручання в роботу суддів шляхом несвоєчасного призначення на посади.

Перевіряються можливі порушення при направленні подання на призначення колишнього прем’єр-міністра Володимира Гройсмана до Верховної Ради за відсутності коаліції в парламенті і порушення при скасуванні розпоряджень Первомайської районної державної адміністрації при зарахуванні земельної ділянки загальною площею 1 500 га до земель запасу державної власності.

Крім того, ДБР займається розслідуванням справ про можливу втрату матеріальних носіїв секретної інформації, про протиправне заволодіння майном бази Івушка Українського товариства сліпих, а також можливої ​​незаконної переправки через кордон з використанням завідомо підроблених документів.

У той же час, у ДБР не стали розголошувати інформацію про проведення обшуків і експертиз за цими справами.

Зазначимо, сьогодні в ДБР хотіли допитати Порошенка у справі про незаконний перетин кордону для відпочинку на Мальдівах, але він в черговий раз не прийшов.Загрузка...

Залишити коментар