У Києві чоловік жорстко покарав циганку за злодійство (Відео)

Джерело: Знай

Кияни стали свідками того, як цигани обікрали іноземця. Чоловік церемонитись з дівчатами не став, а просто виплеснув всю лють у вигляді побиття дівчини. Відповідне відео викладене на сторінці спільноти “Київ Оперативний” у соціальній мережі Facebook.

Підпис під відео говорить:  “Це розбірки  між іноземцем та дамами, які цього іноземця обікрали.  Правильно вчинив або треба було дочекатися поліцію?”

В коментарях українці люто почали обговорювати подію: “Не правий. Слабенько ху*рить.”, “Так повинен робити кожен, в подібній ситуації!”, “Реалії життя такі, що з поліції цих циганок відпустять вже через кілька годин, тому чоловік вчинив правильно. Так, зараз це не по закону, але по справедливості. Поки не почне працювати закон”, “Наочний приклад як іноземці вирішують свої проблеми, а не ходять обкраденими, і розповідають що правоохоронна система не працює.”, Якщо б кожен день їх там били, то вони десять разів би подумали чи займатися такими справами”, “Злодій кличе поліцію)))))
Кричала що вагітна (що не факт), а хіба можна вагітним «працювати» на такій небезпечній «роботі»?”

Варто відзначити, що циганка почала кликати на допомогу “міліцію” (якої немає з 2015 року) і просити пощади, бо вона вагітна, але і на це знайшлись дотепні коментарі українців:

“Міліція! Міліція!” і її немає з 2015)))”, “Іноземець, який зміг”, “Ми мріємо, а він діє”, “Так подібні панянки по іншому не розуміють”

Не так давно в центрі Києва банда циган також спробувала вкрасти гаманець у чоловіка, але це вчасно присік перехожий, який і врятував чоловіка від крадіжки.Загрузка...

Залишити коментар