У Києві помітили бригаду «швидкої» у захисних костюмах

Джерело: zik

У Києві помітили працівників швидкої медичної допомоги, які були одягнуті у спеціальні захисні костюми. Світлини 1 лютого опублікували у телеграм-каналі “Протесты в мире“.

Зокрема, на фотографіях видно людей у жовтих ізолюючих хімзахисних костюмах, що виходять з автомобіля швидкої допомоги. Також обличчя медиків були прикриті респіраторами.

За інформацією видання Vgorode, медиків сфотографували у Солом’янському районі столиці поблизу лікарні на Повітрофлотському проспекті.

Крім цього, у телеграм-каналі опублікували повідомлення від читача із Запоріжжя. Зокрема, чоловік стверджує, що цей випадок може бути пов’язаний із системою охорони здоров’я області. Також читач додав, що це також може бути приховуванням підозри на китайський коронавірус в Україні.

“Вчора-позавчора надійшов виклик. Швидка приїхала. У людини температура 39, кашель та інші ознаки можливого коронавируса. Працівник швидкої злякався того, що його можуть помістити на карантин на два тижні і не зареєстрував підозру на коронавірус. І так, на питання про те, чи був хворий в Китаї, отримали позитивну відповідь”, – підкреслив читач.
Загрузка...
Залишити коментар