У Києві з 1 квітня запрацює єдиний електронний квиток на 6 видів транспорту

Матеріал переглянуло: 136 читачів
Джерело: 5 канал

Куплені до 31 березня 2020 року пластикові безконтактні карти, що діють винятково в метро, будуть дійсні ще рівно рік.

У Києві з 1 квітня 2020 року запрацює єдиний електронний квиток у метро і на п’яти видах громадського транспорту. Про це повідомив пресцентр КМДА.

Єдиним е-квитком можна буде оплатити поїздку в метро, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці.

“Кожен пасажир, виходячи з необхідної йому кількості поїздок на місяць, може не тільки контролювати власні транспортні витрати, а й економити на вартості кожної поїздки”, – сказано в повідомленні.

У КМДА розробили нову лінійку проїзних квитків, яка передбачає фіксовану кількість поїздок на всіх видах громадського транспорту протягом місяця залежно від потреб пасажира. При цьому тариф залишається на рівні 8 гривень за одну поїздку.

Таким чином, діятимуть проїзні на 46, 62, 92 і 124 поїздки на місяць вартістю 290 грн, 390 грн, 575 грн і 770 гривень. Можна буде також придбати “безлімітні” проїзні вартістю 1300 грн.
Якщо пасажир користується метро і тролейбусом двічі на день протягом 21 робочого дня на місяць, він здійснює 84 оплати за проїзд – і в цьому випадку йому вигідніше придбати проїзний квиток на 92 поїздки, де вартість однієї поїздки буде 6,25 грн, а не 8 грн.

Київська держадміністрація також вводить “туристичний” проїзний. Він діятиме 24, 48 і 72 годин з моменту активації. Його вартість – 100, 150 і 200 гривень відповідно.
Також у Києві діятимуть картки Kyiv Smart Card з можливістю поповнення до 50 поїздок. Цією карткою також можна користуватися на всіх видах громадського транспорту.

Куплені до 31 березня 2020 року пластикові безконтактні карти, що діють винятково в метро, будуть дійсні ще рівно рік – до 31 березня 2021 року.

“Діджиталізація оплати проїзду дозволяє місту знати точну кількість пасажирів. Наприклад, завдяки електронним квиткам ми знаємо, що громадським транспортом щодня користуються близько 400 тис. пільгових пасажирів і 300 тис. власників Kyiv Smart Card”, – зазначив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.Загрузка...

Залишити коментар