У Києві з Дніпра виловили людську голову в пакеті

Джерело: zik

У суботу, 1 лютого, у Святошинському районі Києва рибалки дістали з річки Дніпро людську голову, яка була загорнута у пакет. Про це повідомляє Інформатор.

Як зазначається, повідомлення про жахливу знахідку надійшло приблизно о 14:00.

За попередньою інформацією, поблизу затоки “Собаче Гирло” в Оболонському районі столиці, рибалки виловили з води пакет з підозрілим об’єктом всередині. Згодом з’ясувалося, у пакеті була загорнута людська голова. Після чого чоловіки повідомили про цей інцидент спецслужби Києва.

Невдовзі на місце події прибули водолази ДСНС, які протягом декількох годин обстежували затоку для пошуку тіла. Проте рештки так і не знайшли. Після чого, через погану видимість, пошуки були тимчасово припиненні. Окрім цього, до роботи були долучені правоохоронці.

Згодом було встановлено, що голова, яка належить особі чоловічої статі віком приблизно 60-70 років, тривалий час перебувала у воді. У зв’язку з цим обличчя вже майже немає. На даний момент особу загиблого встановити не вдалося. Проте експерти з’ясували, що голова чоловіка була відрізана. Розслідування цього інциденту тривають.Загрузка...

Залишити коментар