У Мінську люди вийшли на протести проти інтеграції Білорусі та Росії

Джерело: zik

У Мінську місцеві жителі влаштували масові демонстрації через “поглиблення інтеграції” Білорусі та Росії напередодні 20-ї річниці створення “союзної держави”.

Про це повідомляє білоруське Радіо Свобода.

З самого ранку люди вийшли на проспект Незалежності, щоб утворити живий ланцюг, який мав тягнутися від головної пошти до Державного цирку, але людям не вдалося цього зробити.

Згодом протестувальники прийшли на Жовтневу площу, де сталися сутички між ними та правоохоронцями, оскільки останні не дали їм піднятися на щаблі Палацу Республіки.

На заклики розійтися мітингувальники відповіли, що демонстрації триватимуть до тих пір, поки поряд відбуватимуться переговори лідерів двох країн.

Водночас один з лідерів протестного руху Павло Северинець закликав участників акцій протесту дозволити людям з інших регіонів залишитися у них вдома.

Письменник Володимир Некляєв, що так само присутній на події, заявив, що громадяни Білорусі не хочуть майбутнього без незалежності.

“Звичайно, це недостатня кількість людей, щоб радикально змінити ситуацію в країні, на що сподівалися організатори цих протестів. Але цього достатньо для того, щоб почули голос білорусів, які не хочуть майбутнього без незалежності. Це категорично не приймається”, – сказав він.

Відомо, що наразі в масових демонстраціях беруть участь близько тисячі людей.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко та президент Росії Володимир Путін домовилися про посиленння інтеграції і створення єдиного парламенту в рамках об’єднання в Союзну державу.Загрузка...
Залишити коментар