У МОЗ назвали причини посилення епідемії COVID-19 в Україні

Джерело: Правий берег

Погіршення епідемічної ситуації з коронавірусом в Україні обумовлене циркуляцією вірусу і його циклічністю. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє РБК-Україна у вівторок, 20 жовтня.

“Ми зараз спостерігаємо значне збільшення кількості хворих на коронавірус, і це в першу чергу через циркуляцію і циклічність самого вірусу. Зараз ми можемо спостерігати зростання захворювання на прикладі цілої низки країн у Європі. В Італії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Словаччині вже введені протиепідемічні обмеження для стабілізації ситуації”, – сказав Ляшко.

Заступник голови МОЗ закликав дотримуватися всіх вимог, прописаних відомством, інакше ситуація буде погіршуватися і далі.

“В Україні зараз діє адаптивний карантин, у рамках якого регіони діляться на карантинні зони за рівнем поширення COVID-19. Є чітко прописані протиепідемічні норми, яких слід дотримуватися кожному. Тому закликаю кожного користуватися засобами індивідуального захисту: носіть маски, дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте антисептики. Адже якщо ми не будемо дотримуватися елементарних правил запобігання коронавірусу, то кількість хворих буде стрімко рости”, – резюмував Ляшко.


Загрузка...
Залишити коментар