У Польщі діятиме санітарний контроль на кордоні з Україною

Джерело: 24 канал

Через епідемію коронавірусу Польща найближчими днями запровадить санітарний контроль на кордоні з усіма сусідами, зокрема Україною. Нині такий діє на спільному кордоні Польщі з Німеччиною і Чехією, але згодом діятиме на усіх зовнішніх кордонах.

Спеціальні медичні і санітарні процедури на кордонах Польщі з Україною, Росією і Білоруссю має бути запроваджено з вівторка, 10 березня. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на заяву очільника МВС Польщі Маріуша Камінського.

Наразі санітарний контроль запроваджено у чотирьох пунктах пропуску на кордоні з Німеччиною і в одному – на межі з Чехією. Ці пункти обрані тому, що саме через них рейсові автобуси перетинають польський кордон.

Ми хочемо здійснювати санітарний контроль в усіх автобусах, мініавтобусах, усіх транспортних засобах, які перевозять значну кількість людей,
– наголосив Камінський.

Відтак такий контроль буде запроваджено на усіх пунктах пропуску, а діятиме він цілодобово.

Голова прикордонної служби Польщі Томаш Прага розповів, що під час контролю у всіх, хто планує перетнути польський кордон, вимірюватимуть температуру. Також у них перевірятимуть картки подорожувальників.

У разі, якщо під час перевірки виникне підозра на коронавірус, автомобіль, в якому подорожує людина з підозрою, буде відокремлено від усіх інших.Загрузка...

Залишити коментар