У РФ через коронавірус почали обмежувати продаж алкоголю

Джерело: Кореспондент

У деяких регіонах Росії обмежили продаж алкоголю через пандемію коронавірусу COVID-19. Таке рішення вже прийняли в Карелії і декількох районах Якутії, повідомляє Настоящее время в середу, 1 квітня.

Так, з 1 квітня в Карелії спиртне продавати будуть тільки з 10:00 до 14:00. Таке розпорядження підписав глава регіону Артур Парфенчиков.

А напередодні продаж алкогольних напоїв також обмежили в декількох районах Якутії, в селищі Жатай і Якутську. Глава регіону Айсен Ніколаєв пояснив це зафіксованим зростанням кількості злочинів у стані сп’яніння.

“За вихідні різко зросла п’яна злочинність, є і людські жертви, так що я керуюся інтересами більшості жителів”, – пояснив він.

За словами Ніколаєва, заборона на продаж алкоголю діятиме, мінімум, до 6 квітня.

Раніше член Громадської палати, керівник проекту Твереза ​​Росія Султан Хамзаєв направив до уряду Росії листа з проханням обмежити продаж алкогольних напоїв через пандемію.

За його словами, російська влада повинна визначити норму продажу алкоголю в одні руки, перевищення якої повинно бути визнано небезпечним. Дані заходи, на його думку, дозволять мінімізувати збиток, який може нанести вживання алкоголю в період карантину. Відзначається, що в Москві після введення режиму самоізоляції продажу алкоголю зросли на 148%.

За даними на 1 квітня в Росії коронавірусом заразилися 2777 осіб у 75 регіонах, з них 440 за останню добу. Померли вже 24 людини.

Напередодні повідомлялося, що Грузія ввела “сухий закон” через коронавірус. Уряд країни заборонив продаж алкоголю в країні до 21 квітня.Загрузка...

Залишити коментар