У Румунії під час обряду хрещення померло півторамісячне немовля (відео)

Джерело: Правий берег

У румунському місті Сучава після занурення у воду під час хрещення померло півторамісячне немовля. У його легенях лікарі знайшли воду. Після цього румуни створили електронну петицію з вимогою змінити обряд хрещення, пише zaxid.net.

Трагічний інцидент стався в церкві святи Костянтина та Олени ще 31 січня. У шеститижневого хлопчика під час обряду сталася зупинка серця. Того ж дня дитину реанімували церковні фельдшери.

1 лютого дитину доставили до лікарні, де через кілька годин вона померла. Розтин показав наявність води в легенях. Прокуратура почала розслідування.

За інформацією місцевих ЗМІ, спочатку справу було порушено за статтею “умисне заподіяння шкоди здоров’ю”, але після смерті дитини статтю перекваліфікували на іншу – “вбивство”.

Попри те, що інцидент стався кілька днів тому, активного розголосу у ЗМІ він набув у суботу, 6 лютого. Як повідомляє BBC, після нещасного випадку в мережі з’явилась онлайн-петиція із закликом змінити традиційний обряд. Вона вже зібрала понад 60 тис. підписів.


Загрузка...
Залишити коментар