У соцмережі висміяли Зеленського за постановочний ролик про тарифи на тепло

«Платити неможливо, зменшити»: Соцмережі обговорюють, як Зеленський доручення Уряду давав.
Джерело: bykvu.com

У президента України Володимира Зеленського показали ролик про те, як він доручає Уряду вже в грудні знизити тарифи на тепло, тоді як йому пояснюють, що це неможливо. Соцмережі розкритикували відео за постановку, монтаж і пафос.

Букви зібрали все найцікавіше.

Так, на відео президент проводить нараду з представниками Уряду, під час якої обговорюють шляхи зниження тарифів на комунальні послуги, зокрема, на опалення.

Зеленський запитав, чи може Уряд щось зробити, аби тарифи були знижені вже цієї зими.

Йому пояснили, що НАК “Нафтогаз-України” знизив ціну на газ проти минулого року, тож для тих споживачів, які обігрівають оселі газом, ціна у платіжці знизиться.

Але споживачам, які отримують послугу з централізованого опалення, зниження тарифу не передбачається, тому що двома законами закріплено, що не можна змінювати тарифи на опалення до травня 2020 року.

Всупереч цьому наприкінці ролика Зеленський наголошує:

“Люди повинні отримати платіжку за грудень місяць, і там повинні бути вже знижені тарифи”.

Дехто з користувачів соцмереж, наприклад, ексміністр інфраструктури Володимир Омелян, помітив, що учасники зустрічі намагаються перекласти провину за зростання комунальних тарифів з себе на когось іншого.

“Новий ролик про тарифи нікого не залишить байдужим. По-перше, таке враження що це нелегальна зйомка, бо учасники зустрічі несуть повну маячню і відчайдушно намагаються перекласти провину за зростання комунальних тарифів з себе на когось іншого. По-друге, таке враження, що половину з них витягнули з ліжка, іншу половину — з нічного клубу. І точно всім не до тарифів. По третє, що робити цієї зими — ніхто не знає, а от концепція на зими 2021/22 років — готова. Для тих, хто доживе. А там 50/50: концепція спрацює або ні. Маємо сумний факт: тарифи ростуть, а не падають, ціна на газ наче впала, але ніт“, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

За словами Омеляна, “сумно, коли найвище керівництво держави геть не розуміє ціноутворення тарифу на опалення, які його механізми і як на них впливати“.

Народний депутат   України 8-го скликання Борислав Береза зазначив, що відео Зеленського добре зайде тим, хто в питанні не розбирається і не володіє критичним мисленням.

Користувачі соцмереж нагадали Зеленському і про його передвиборчі обіцянки.

Дехто помітив, що президент узявся за регулювання тарифів після того, як впав його рейтинг.

Зазначили українці також , що навіть у  Голівуді не знімають кіно з такою швидкістю, як президент України.

Звернули увагу коментатори і на те, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук розмовляє з головнокомандувачем на “ти“.

Не обійшлося й  без практичних порад:Загрузка...
Залишити коментар