У спортивному ліцеї померла 16-річна призерка України зі штовхання ядра

Джерело: Правий берег

У спортивному ліцеї-інтернаті у Харкові внаслідок отруєння невідомою речовиною померла 16-річна призерка України зі штовхання ядра.

Про це повідомляють Факти.

За словами начальника Слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергія Чижа, дівчина вдихала невідому речовину. За фактом інциденту поліція відкрила два кримінальних провадження.

“Слідство встановило та внесло кримінальне провадження, що це був нещасний випадок. Однак смерть відпрацьовують як умисне вбивство, оскільки дівчині було лише 16 років”, – сказав Чиж.

Також відомо, що правоохоронці відкрили провадження за ч. 2 ст. 137 Кримінального кодексу України – “Неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я, що спричинило смерть потерпілого”.

“Ми ще надамо оцінку діям посадових осіб цього ліцею та вихователям. Як вони дивилися, що призвело до того, що у спортивному ліцеї спортсменка займалась таким незвичним для нас взагалі хобі чи як це назвати”, – додав він.

Після експертизи слідчі зрозуміють, що саме вдихала спортсменка – клей чи іншу хімічну речовину, і як це вплинуло на легені, а згодом призвело до смерті.

У поліції додали, що дівчина у гуртожитку жила разом з матір’ю. Вони переїхали до Харкова з іншої області.


Загрузка...
Залишити коментар