У США після смерті 10-річної дитини виявили спалах чуми

Джерело: ТСН

У США штаті Колорадо органи охорони здоров’я розслідують можливий спалах чуми після того, як на початку липня вперше від 2015 року померла 10-річна дитина, імовірно, від ускладнень, які пов’язані з цим захворюванням.

Про це пишуть Dailymail і WGN9.

Відомо, що померла дитина жила в окрузі Ла-Плата на південному заході Колорадо. Після загибелі дівчинки фахівці почали лабораторну перевірку. Її результати показали, що одразу в шести округах цього штату були лабораторно підтверджені повідомлення про чуму у тварин, а також бліх.

Уточнюється, що ще 18 травня було опубліковано заяву із закликом до жителів вжити заходів обережності після того, як в окрузі Ель-Пасо була виявлена заражена білка.

Зазначається, що від 2005 до 2020 років в штаті зареєстровано 22 випадки чуми. Дев’ять з них – в графстві Ла-Плата. За даними Colorado Public Radio, в 2015 році у всій країні від чуми померли чотири людини, зокрема, двоє з Колорадо: дорослий з округу Пуебло і підліток з округу Ларімер.

Відомо, що це захворювання викликається бактеріями, які здатні передаватися людині через укуси інфікованих бліх або ж під час контакту з інфікованими тваринами.


Загрузка...Залишити коментар