У США вперше за майже 70 років стратили жінку

Джерело: Правий берег

13 січня у Федеральній в’язниці Терре-Хот у штаті Індіана стратили першу за 68 років жінку. 52-річній Лізі Монтгомері, звинувачену у важкому вбивстві, зробили смертельну ін’єкцію, повідомляє BBC.

Верховний суд США скасував винесене раніше окружним судом рішення про необхідність провести слухання про осудність Монтгомері.

Адвокати заявляли, що в обвинуваченої ушкодження головного мозку та психічне захворювання, “яке погіршилося сексуальними тортурами, що їм вона піддавалася з боку опікунів”.

Ліза Монтгомері з Канзасу в грудні 2004 року поїхала до Боббі Джо Сіннет у Міссурі, щоб придбати цуценя. Натомість Монтгомері напала на Сіннет, яка була на 8-му місяці вагітності, розрізала їй живіт і забрала дитину. Важко поранена Боббі Джо Сіннет прийшла до тями, після чого нападниця вбила її.

Монтгомері намагалася видавати викрадену дитину за свою, але згодом зізналася в убивстві та викраденні.

До Монтгомері останньою страченою в США на федеральному рівні жінкою була Бонні Хеді, яка в 1953 році викрала і вбила дитину з метою отримання викупу. Її засудили до вищої міри покарання і відправили в газову камеру.


Загрузка...
Залишити коментар