У ЦВК повідомили, скільки мільйонів з бюджету відшкодують партіям за передвиборчу агітацію

Джерело: 5 канал

Також комісія затвердила обсяг “Субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

ЦВК затвердила обсяг видатків на відшкодування партіям витрат, пов’язаних із фінансуванням передвиборчої агітації на виборах народних депутатів України, в сумі понад 467 млн грн. Про це повідомляється на сторінці Комісії у Facebook.

“Затверджено обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за бюджетною програмою 6731110 “Відшкодування витрат політичним партіям, повʼязаних із фінансуванням їхньої передвиборної агітації на виборах народних депутатів України” до проєкту Державного бюджету України на 2020 рік у сумі 467 млн 327,7 тис. грн”, – ідеться в повідомленні.

Окрім того зазначається, що ЦВК затвердила обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за бюджетною програмою 6731020 “Проведення виборів народних депутатів України” до проєкту Державного бюджету України на 2020 рік у сумі 95 млн 522 тис. грн.

Також комісія затвердила обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за бюджетною програмою 6741020 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” до проєкту Державного бюджету України на 2020 рік у сумі 2 млрд 238 млн 76 тис. грн.

Як зазначається, затверджено також обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за бюджетною програмою “Функціонування Державного реєстру виборців” до проєкту Державного бюджету України на 2020 рік у сумі 44 млн 265,1 тис. грн.

Також повідомляється, що на засіданні ЦВК внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230.Загрузка...

Залишити коментар