У Великобританії 70 жінок вийшли заміж за дерева (відео)

Джерело: Фокус

На острові Спайк у Бристолі (місто-порт на південному заході Великобританії) група із 70 жінок вийшла заміж за 74 дерева, щоб перешкодити забудовнику, який планує зрубати дерева заради спорудження елітного житла.

Про це повідомляє Daily Mail.

Захід відбувся у парку для трейлерів. “Наречені” були у весільних сукнях різних народів світу, а в руках тримали імпровізовані букети з гілок дерев і роздруковане фото “нареченого”. Серед “наречених” були як юні дівчата, так і жінки літнього віку.

На такий крок їх надихнуло популярний у 70-х роках минулого століття рух Чіпко. Він набув поширення після того, як група жительок індійського села Мандал з району Чамалі в Утар Прадеш у 1974 році присягнулася ціною власного життя зберегти дерева від вирубки. Коли приїхали працівники, щоб спиляти дерева, жінки обхопили руками кожне з них, заявивши, що вирубникам доведеться вбити і їх перш, ніж знищити дерево. Таким чином сміливим мешканкам села вдалося врятувати ліс від вирубки.

Весільні “обіцянки” для учасниць масового “одруження” написав Джон Тарлтон, професор регенеративної медицини в Бристольській ветеринарній школі. Він же виступив у ролі дружби на заході.


Загрузка...Залишити коментар