У Японії виявили новий штам COVID-19

Джерело: Правий берег

Міністерство охорони здоров’я, праці і добробуту Японії виявило випадки зараження новим штамом коронавірусі у чотирьох осіб, які повернулися з Бразилії. Інфіковані прибули в Японію через аеропорт Ханеда в Токіо.

Серед захворілих двоє дітей у віці близько десяти років. У одного з них діагностована підвищена температура.

Як пише Kyodo з посиланням на директора японського Національного інституту інфекційних хвороб Такадзі Вакіту, бразильський штам відрізняється від мутацій з Великобританії і ПАР, які також були виявлені раніше в країні. Разом з тим нові штами COVID-19 мають більшу швидкістю передачі від хворої людини до здорової.

Японія повідомила Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) про виявлення нового штаму COVID-19. Як повідомив генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебрейесус, наразі мутація не зробила вірус агресивнішим.

“Що більше вірус поширюється, то вищі шанси на те, що будуть з’являтися його нові варіанти. Це може призвести до зростання захворюваності і госпіталізацій, що буде ускладнювати роботу лікарень, які й так уже перебувають на межі. На даний момент нова мутація не призводить до того, що вірус стає агресивнішим2, – сказав глава ВООЗ на брифінгу.

Він нагадав, що важливо продовжувати носити маски та дотримувати соціальну дистанцію.


Загрузка...
Залишити коментар