У Житомирі побудують патронний завод, гроші інвестують американці

Джерело: Правий берег

Патронний завод планують збудувати у промисловій зоні Житомира. 100 мільйонів доларів та високотехнологічні технології у проєкт інвестує компанія зі США.

Інвестор обрав Житомир з-поміж Дніпра і Львова, повідомляє пресслужба Житомирської міськради.

«Американська компанія інвестує у Житомир і побудує підприємство оборонного комплексу. Це – сотні робочих місць, величезна інвестиція у більш ніж 100 мільйонів доларів та високотехнологічні технології…, – розповів міський голова Сергій Сухомлин.

Після 2014 року, коли Україна втратила завод з виробництва набоїв, говорить Сергій Сухомлин, було багато намагань побудувати новий. Тепер він з’явиться у Житомирі і забезпечуватиме набоями наші Збройні Сили.

Зазначено, що на наступну сесію міської ради інвестор представить соціальні програми, а також певний порядок працевлаштування. “У них є обов’язкова квота для учасників АТО/ООС, зокрема для військових з інвалідністю…”, – додав міський голова. Сергій Сухомлин також зауважив, що виробництво набоїв не передбачатиме їх зберігання у складських приміщеннях.

Сесія міської ради надала згоду на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Корольова, 132 з метою подальшої передачі однієї з новоутворених площ Товариству з обмеженою відповідальністю “Житомирський патронний завод”.


Загрузка...
Залишити коментар