Україна обійшла Росію у рейтингу технологічно розвинених країн

Джерело: zik

Україна зайняла 44 місце з 67 можливих у списку країн з найбільш розвиненими технологіями. Рейтинг було опубліковано щомісячним фінансовим виданням Global Finance.
Як зазначається, згідно з результатами дослідження, України на дві сходинки обігнала сусідню державу Росію, попри те, що країна має економіку у 14 разів меншу.
“Можливо, це через те, що Україна з давніх часів була центром технологій колишнього Радянського Союзу і тепер вибудовує свою освіту та бізнес-інтереси з метою просування галузі високих технологій”, – йдеться в дослідженні.
А саме, за словам авторів рейтингу, незадовільні результати Російська Федерація показала одразу по декількох показниках, включаючи низький рівень конкурентної спроможності у галузі цифрових технологій та використання смартфонів.
Зокрема, список країн з найбільш розвиненими технологіями було створено на основі чотирьох показників:
  • кількість інтернет-користувачів по відношенню до загального населення;
  • частка населення, яка використовує смартфони;
  • відсоток населення, який користується LTE;
  • Загальний індекс конкурентоспроможності в сфері цифрових технологій, який визначається на основі відкритості до розробки нових технологій та створення інновацій.
До слова, очолили рейтинг Global Finance.Норвегія (1), Швеція (2), Нідерланди (3). А Сполучені Штати Америки посіли п’яту сходинку, пропустивши вперед Данію, що посіла четверте місце.Загрузка...
Залишити коментар