Українська спортсменка Ярослава Магучіх встановила новий світовий рекорд

Джерело: 5 канал

Спортсменка оновила рекорд України та виграла змагання серії “World Athletics Indoor Tour” у німецькому Карлсруе.

Новий світовий рекорд U-20 у приміщенні встановила українська легкоатлетка Ярослава Магучіх. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Подолавши 2 метри і два сантиметри з першої спроби, спортсменка оновила рекорд України та виграла змагання серії “World Athletics Indoor Tour” у німецькому Карлсруе.

“Я дуже щаслива, що стрибнула 2,02 метри у висоту з першої спроби. Всім, хто підтримував мене, дякую”, – прокоментувала Ярослава Магучіх, рекордсменка.

Друге місце з результатом один метр 99 сантиметрів посіла українка Юлія Левченко. Бронза дісталася німкені Імке Оннен. У листопаді Ярослава Магучіх перемогла в номінації “Зірка, що сходить” серед світових легкоатлеток за підсумками 2019 року.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2019 року українка перемогла в номінації “Зірка, що сходить” Всесвітньої федерації легкої атлетики. Нагороду отримала з рук першого віце-президента федерації Сергія Бубки на урочистій церемонії в Монако.

У 18 років Магучіх стала наймолодшою в історії медалісткою дорослих чемпіонатів світу. Срібло зі стрибків у висоту вона отримала у катарській Досі та двічі побила юніорський світовий рекорд.
Загрузка...
Залишити коментар