Український співак, якого порівнювали з Джоном Сноу, попрощався з волоссям через ковід

Джерело: Таблоїд

Український співак Девід Аксельрод, якого через пишну чуприну часом порівнювали з Джоном Сноу із “Гри престолів”, шокував несподіваним перевтіленням. На жаль, причина зміни зачіски чоловіка продюсерки Олени Мозгової полягала не просто у прагненні до змін.

“Волосся покладено на вівтар боротьби з Ковідом. Скажем так, це одна з післяковідних побочок. Але як каже народна мудрість : “волосся не зуби – відростуть”, – написав Девід у Facebook.

“Ну, а як не відростуть, ходити як Трамп з Лукашенко не буду))), краще вже як Стетхем чи Міцний горішок Брюс))!”, – пообіцяв він.

Олена ж вирішила одразу вгамувати тих підписників, котрі без зайвої делікатності взялися давати негативні оцінки новій стрижці Девіда.

“Не хотіла писати про пережите, але коменти, на кшталт, “поверніть так як було”, “при всій повазі до таланту, але ні”, “поверніть волосся” і т.д спонукають писати. По-перше , хочеться закликати тих, хто це пише :”При всій повазі, шановні, але поверніть собі мозок таке писати, а що робити з волоссям, людина якось розбереться сама!”, – наголосила продюсерка.
Як пояснила Мозгова, її близькі дуже важко перехворіли на COVID, і в певний момент ішлося про вірогідність втратити життя, а не просто волосся.
Олена підкреслила, що вважає чоловікову зачіскою дуже крутою, вона йому пасує та чітко відображає внутрішній стан “міцного горішка”.

Загрузка...
Залишити коментар