Унітаз та опудало кабана: що туристи крадуть із готелів

Джерело: zik

Гід по готелях Wellness Heaven дослідив крадіжки, які час від часу скоюють туристи у європейських готелях, прихоплюючи із собою як реквізити для ванни, так і найбільш незвичні предмети. Результати дослідження були опубліковані на сайті компанії.

Як зазначається, найчастіше з номерів зникають рушники, халати та інший реквізит для ванних кімнат, бань і душових. Трохи рідше гості прихоплюють із собою з номерів вішалки для одягу та письмове приладдя. Крім цього, час від часу клієнти забирають ложки та виделки, косметика, батарейки, настінні картини та інші прикраси інтер’єру.

Проте до найбільш незвичних крадіжок працівники закладів віднесли сантехніку (гість забрав із готелю Берліна раковину, унітаз та зливну трубу”, – заявив власник одного із італійським гостей. Також в одному з італійських готелів було знайдено закладу рояль. А клієнт одного з закладів у Франції намагався забрати з собою опудало кабана.

Нагадаємо, нещодавно Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) повідомило про запуск готелю для роботів на Міжнародній космічній станцію.Загрузка...
Залишити коментар