Уряд призначив собі величезні премії, але не зробив виплати по субсидіях – Розенко

Матеріал переглянуло: 124 читачів
Джерело: Прямий

Міністри та їх заступники призначили собі величезні премії, і водночас уряд досі не зробив виплати по субсидіях.

Про це в ефірі “Прямого” сказав ексвіце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

“Якщо уряд справді хоче бути чесним і відкритим, то він може це зробити через постанову Кабміну, і в системі оплати праці чітко зазначити розміри премій і за що вони виплачуються. На сьогодні уряд цього не зробив, що дає їм можливість таємно призначати собі премії у розмірі 1000-1600%, як це зробив міністр економіки Милованов”, – зазначив політик.

Розенко також наголосив на неприпустимості призначення міністрам премій тоді, коли йде постійна затримка по соцвиплатах.

“Мені писали, що до цього часу досі не виплачена сума по субсидіях. Це неподобство, коли влада затримує платежі. Людям треба розраховуватися за житлово-комунальні послуги, а їм не виплатили кошти на субсидії. Йдуть затримки по значній кількості соцвиплат. Справа навіть не в тому, щоб призначати комусь премії. Тут питання пріоритетів. Міністр може виписати собі премію лише тоді, коли державна машина працює без збоїв і люди отримують усі виплати в повному обсязі. Але про які премії уряду можна говорити, коли йдуть постійні затримки по соціальних виплатах?” – сказав ексвіце-прем’єр-міністр.Загрузка...

Залишити коментар