В Україні обрали найкраще місто для проживання

Джерело: zik

За результатами Всеукраїнського муніципального дослідження, Вінниця п’ятий раз поспіль стала найкомфортнішим містом України. Про це повідомив міський голова міста Сергій Моргунов у Facebook. 

“Дивовижне відчуття, коли твоє рідне місто визнають найкомфортнішим містом в Україні, – а тим більше п’ятий рік поспіль! Щойно оголосили підсумки Всеукраїнського муніципального дослідження, яке проводила Соціологічна група “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI) за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна”, – написав вінницький голова.

Зазначається, що Вінниця отримала індекс 3,4 за п’ятибальною шкалою задоволеності якістю 22 сфер та послуг, які перевірялися в процесі дослідження.

На другому місці з індексом 3,1 розділили між собою відразу п’ять міст: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький та Харків.

Довідка:

Опитування проводила Соціологічна група “Рейтинг” від імені Міжнародного республіканського інституту.

Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.

Опитування проводиться у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем незаконних збройних формувань, а також у містах Маріуполь та Северодонецьк на Донбасі.

Нагадаємо, Міжнародна експертна група склала список найкращих і найгірших міст світу “Expat City Ranking 2019” для переїзду емігрантів. Рейтинг найкращих із 82 міст по всьому світу очолила столиця Тайваню – Тайбей. Найгіршим місцем для переїзду назвали Ель-Кувейт з дуже дорогою вартістю житла, послуг, складною адаптацією і дискримінацією.


Загрузка...
Залишити коментар