В Україні перевіряють двох осіб на коронавірус

Джерело: Кореспондент

В Україні перевіряють двох пацієнтів на наявність китайського коронавірусу, в 11 діагноз не підтверджено. Про це в середу, 5 лютого, повідомив голова Директорату громадського здоров’я МОЗ Андрій Скіпальський.

“Що стосується пацієнтів, які в різний час зверталися за допомогою і були госпіталізовані для діагностики, 11 з них зняли підозру на коронавірус і підтвердилися на інші. Двоє пацієнтів ще знаходяться на діагностиці, і результати будуть відомі до кінця дня”, – сказав він.

За словами медика, за підсумками спостереження і випадків пневмонії, викликаної коронавірусом, інкубаційний період коливається від 2 до 14 діб.

“ВООЗ не рекомендує жодних специфічних заходів на цьому етапі щодо мандрівників, також не рекомендує обмеження торгівлі або міжнародного сполучення між країнами, де реєструються випадки”, – зазначив Скіпальський.

Він також розповів про підготовку евакуації українців з китайського міста Ухань.

“У Міністерстві інфраструктури відбулася нарада про повернення близько 60 громадян України з міста Ухань. Зараз готується і обговорюється план евакуації і логістичні моменти”, – повідомив він.

Коли саме в Китай відправиться український літак, поки що не відомо.

“Плани розробляються, прийнято рішення, що такі громадяни, які прибудуть саме з міста Ухань, перебуватимуть у стані ізоляції протягом інкубаційного періоду”, – сказав Скіпальський.

Як повідомлялося, в Харкові через підозру на коронавірус госпіталізували шістьох студентів з Китаю. Вони знаходяться в спеціальних боксах, за ними ведеться посилене спостереження. Очікується, що найближчим часом їх випишуть.

Коронавірус у них не підтвердився, однак передбачається, що вони могли контактувати з носіями – більшість з них недавно були в Китаї. За словами медиків, тільки один із госпіталізованих був в Ухані.
Загрузка...
Залишити коментар