В Україні з’явився реєстр постраждалих під час конфлікту на Донбасі

Джерело: Кореспондент

Прокуратура Луганської області створює реєстр постраждалих фізичних і юридичних осіб від злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту на Донбасі. Про це у вівторок, 19 травня, повідомляє прес-служба прокуратури області.

“У прокуратурі Луганської області введено реєстр постраждалих фізичних і юридичних осіб від злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту на тимчасово окупованій території або пов’язаних зі збройною агресією Російської Федерації проти України”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що це дасть можливість громадянам отримати відповідний процесуальний статус потерпілого, встановити розмір заподіяної шкоди і звернутися до суду для їх подальшого відшкодування.

Веденням реєстру займається управління нагляду в кримінальних провадженнях щодо злочинів, здійснених в умовах збройного конфлікту.

“Якщо Вам завдано збитків від обстрілів, знищено, пошкоджено або захоплено Ваше майно, звертайтеся в прокуратуру Луганської області”, – заявили в прокуратурі.

Там також звернули увагу, що згідно з чинним законодавством забезпечується нерозголошення персональних даних.Загрузка...

Залишити коментар